Kedi Oteli

Kedi Oteli


Hepimiz kedi sahibi olmak istiyoruz ve onları çok seviyoruz. Ancak şartlar gereği çoğu zaman planlarımızı kendi isteklerimiz doğrultusunda yapamıyoruz. Çünkü oteller, restoranlar, evcil hayvan kabul etmiyorsa maalesef rezervasyonlarımız iptal oluyor, yaz aylarında yat turlarına katılamıyoruz mesela. Elbette her şeyi onlar için feda etmeye hazırız ancak içimizde bir hafif burukluk kalmıyor değil. Bizler bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Patili dostlarımızın siz tatildeyken kendilerini evlerinde gibi hissedeceği bir yerleri var artık. 

 

Can dostlarımız ev ortamında bizimle birlikte yaşarlar. İstedikleri zaman bahçeye çıkabilir, oyun oynayabilir veya bizimle birlikte tv izleyebilirler. Koltuklara çıkabilirler, kucağımızda yatabilirler, isterlerse özel odalarına çekilebilirler. Uzman ekibimizin gözetiminde ihtiyaçlarını rahat bir şekilde gidermeleri sağlanır eve dönüşte ise hijyenik temizlikleri yapılır ve tüyleri taranır. 


Çocuğunuzu otelimize kendi imkanlarınız ile getiremeyecek olursanız, Pet Taksi hizmetimiz ile evinizden alıp tekrar evinize güvenli bir şekilde teslim edebiliriz.


Siz aileniz ile birlikte keyifli vakit geçirirken aklınız minik dostunuzda kalmamalı. Bu yüzden onu her merak ettiğinizde dilerseniz size fotoğraf ya da video gönderiyoruz, dilerseniz sizi whatsapp üzerinden görüntülü arıyoruz. Ayrıca gün içerisinde instagram hesabımızdan ( @kopekegiticisi ) hikayeler ile paylaşımlar yaparak anlık bilgilendirmeye çalışıyoruz.


Otelimize gelen tüm küçük canlarımızın sağlığı her şeyden önemlidir. Bu yüzden otelimizde misafir olacak sevimli patilerin sağlık karneleri, var ise hastalıklarının belirtilmesi ve kullandıkları ilaçları ile birlikte bizlere teslim edilmesi gerekir. Bizlerin de köpeğinizin sağlığını sizler kadar önemsememiz ve ilaçlarını saatinde vermemiz önemlidir. Bu durumlarda diğer canlarımızın etkilenmemesi açısından hastalığı bulunan minik yavrularımıza ayrı odalar tesis ediyoruz.


Ücret : 50 TL ( günlük hesap yapılır. Pet Taksi hizmet bedeli kilometre başına alınır. 4 günden daha fazla olan misafirliklerimizde Pet Taksi hizmetimiz ücretsizdir. )

Hemen Teklif Al! Uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede aranacaksınız.